Galeria napraw

Blacharz lakiernik Szczecin na fotografiach

Zachęcamy do obejrzenia galerii napraw, która prezentuje nasze dotychczasowe działania. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, aby efekt końcowy spełniał wysokie oczekiwania Klientów. Liczymy, że poniższa galeria przekona Państwa o naszym zawodowym podejściu i w razie potrzeby skorzystacie z naszych usług. Zapraszamy!

Blacharstwo Lakiernictwo 01
Blacharstwo Lakiernictwo 02
Blacharstwo Lakiernictwo 03
Blacharstwo Lakiernictwo 04
Blacharstwo Lakiernictwo 05
Blacharstwo Lakiernictwo 06
Blacharstwo Lakiernictwo 07
Blacharstwo Lakiernictwo 08
Blacharstwo Lakiernictwo 09
Blacharstwo Lakiernictwo 10
Blacharstwo Lakiernictwo 11
Blacharstwo Lakiernictwo 12
Blacharstwo Lakiernictwo 13
Blacharstwo Lakiernictwo 14
Blacharstwo Lakiernictwo 15
Blacharstwo Lakiernictwo 16
Blacharstwo Lakiernictwo 17
Blacharstwo Lakiernictwo 18
Blacharstwo Lakiernictwo 19
Blacharstwo Lakiernictwo 20
Blacharstwo Lakiernictwo 21
Blacharstwo Lakiernictwo 22
Blacharstwo Lakiernictwo 23
Blacharstwo Lakiernictwo 24

 • Blacharz Szczecin – profesjonalizm i wysoki poziom wykonywanych usług

  Wypadki i stłuczki zdarzają się nawet najbardziej doświadczonym kierowcom. Jeśli Twoje auto uległo zniszczeniu, a karoseria wymaga szybkiej interwencji i naprawy przez profesjonalnych fachowców zapraszamy do naszego zakładu, który zajmuje się blacharstwem i lakiernictwem od lat 90-ych. Z najwyższą starannością nasz blacharz w Szczecinie wytłucze, wyklepie i idealnie dopasuje elementy blacharskie i naprawi uszkodzoną karoserię w samochodzie każdej marki. Nie ma takiej usterki, której nie da się usunąć w naszym warsztacie. Zdecydowanie polecamy wszystkim zmotoryzowanym!

  Na terenie miasta znajduje się wiele warsztatów blacharsko-lakierniczych, jednak biorąc pod uwagę nasze długoletnie doświadczenie i grono zaufanych Klientów jesteśmy przekonani, że w naszym zakładzie każdy otrzyma gwarancję profesjonalizmu i solidnego wykonania. Blacharz Szczecin to usługi godne polecenia! Pozostawiając auto u nas nie musisz się niczym martwić. Zapraszamy!

 • Lakiernik Szczecin – piękny wygląd Twojego samochodu gwarantowany

  Jeśli znudził Cię wygląd Twojego samochodu i zamarzyłeś o zmianie koloru serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu. Nasz lakiernik Szczecin zajmie się karoserią Twojego auta od zadrapań po same wgniecenia i zmiany w wizerunku samochodu. Oddaj auto w dobre i doświadczone ręce! Malujemy błotniki, dachy, maski, wszystkie części i elementy karoserii. Niwelujemy drobne rysy, a także większe uszkodzenia. Nie ma dla nas zadrapań i rys nie do zamalowania! A wszystko to w otoczce profesjonalizmu i fachowego podejścia do zleceń. Niskie ceny i świetna jakość usług lakierniczych.

  Poza lakierowaniem, blacharstwem w naszym warsztacie można uzyskać diagnostykę samochodu. Ponadto wykonujemy naprawy instalacji elektrycznej, regulujemy zbieżności i geometrię kół, wymieniamy szyby samochodowe, oleje do sinika i innych. Prowadzimy sprzedaż części do aut każdej marki. Lakiernik Szczecin to najwyższa jakość obsługi aut i nowoczesny sprzęt do lakierowania!

 • Blacharz-lakiernik Szczecin to nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości sprzęt

  Aby usługi były profesjonalne, a jakość ich na wysokim poziomie nasz warsztat napraw powypadkowych zaopatrzony jest w nowoczesny sprzęt, a także wszystkie niezbędne i potrzebne urządzenia dostępne na rynku. Przy zastosowaniu najnowszych technologii i produktów najwyższej jakości nasze prace wykonane są ze szczególną starannością. Blacharz-lakierni Szczecin posiada bezpyłową kabinę lakierniczą FOBO, profesjonalną ramę do napraw nadwozi powypadkowych, własną mieszalnię farb i lakierów, a także specjalistyczne narzędzia niezbędne do wykonywania zleceń.

  Blacharz-lakiernik w Szczecinie to przede wszystkim usługi świadczone z najwyższą dbałością i ogromnym zaangażowaniem przez prawdziwych, doświadczonych fachowców w swojej dziedzinie. W naszym zakładzie można dokonywać napraw bezgotówkowych. Likwidujemy szkody w zakresie ubezpieczenia OC i AC. Ponadto zajmujemy się diagnostyką i elektroniką samochodową. Każdy model auta mile widziany!

Doskonały blacharz i lakiernik samochodowy w Szczecinie
profesjonalne naprawy powypadkowe

Motorówki Szczecin