Zakres prac

blacharstwo lakiernictwo

Prace blacharsko-lakiernicze w Szczecinie

Dokładamy starań, aby lista naszych usług był optymalna. Bez względu na rodzaj zlecenia, zawsze dajemy z siebie wszystko i działamy z największą precyzją. Odczuwamy satysfakcję, kiedy Klienci dziękują nam za zawodowe wykonanie zlecenia. Profesjonalna obsługa kompleksowych prac blacharsko-lakierniczych obejmuje:

Naprawy blacharsko-lakierniczych wszystkich marek samochodów

Naprawy blacharsko-lakierniczych samochodów z aluminium

Diagnozowanie uszkodzeń mechanicznych i ich naprawa

Prace blacharskie z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i nowoczesnych technik naprawczych

Lakierowanie przy zastosowaniu najnowszych technologii i najwyższej jakości lakierów

Idealny dobór kolor lakieru

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi nasz warsztat wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku. Do napraw samochodów używamy tylko i wyłącznie części zamiennych pochodzących od sprawdzonych producentów lub od producentów części oryginalnych.

Najwyższej jakości materiały i nowoczesne urządzenia

Na poziom usług składa się kilka czynników, np. wiedza i doświadczenie, ale także wykorzystywany do pracy sprzęt i urządzenia. Jeśli dysponuje się dobrze wyposażonym warsztatem, to wpływa na jakość usług, ale także na czas wykonywania zleceń. Do naszej dyspozycji są:

Bezpyłowa kabina lakiernicza FOBO

Profesjonalna rama do napraw nadwozi powypadkowych Autorobot

Własna mieszalnia farb i lakierów firmy RM

Specjalistyczne narzędzia blacharskie i lakiernicze

Jesteśmy na rynku od 1995 roku. W pierwszych latach prowadzone były tylko naprawy blacharsko - lakiernicze. Z biegiem czasu zmierzając w kierunku kompleksowej obsługi Klienta, powiększyliśmy zakres naszych usług, aby zapewnić jeszcze większy rodzaj prac naprawczych w naszej firmie.

Inne usługi naprawcze samochodów w Szczecinie

Specjalizujemy się w naprawach blacharsko lakierniczych, jednakże mając na uwadze potrzeby Klientów, z biegiem lat rozszerzyliśmy naszą ofertę. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na poznanie realiów i oczekiwań potencjalnych Klientów. Dlatego starannie opracowaliśmy ofertę usług, kompletując specjalistyczne narzędzia oraz zespół rzetelnych pracowników.

Diagnostyka i naprawy elektroniki samochodowej

Naprawy instalacji elektrycznej

Regulacje zbieżności i geometrii kół

Wymiany szyb samochodowych

Wymiany olejów silnikowych i wszelkich płynów eksploatacyjnych samochodu

Prowadzimy sprzedaż części samochodowych

 • Blacharz Szczecin – profesjonalne podejście do karoserii samochodowej

  Zauważyłeś drobne wgniecenia lub zarysowania w Twoim aucie? Już nie musisz martwić się o jego wygląd i estetykę. Oddając samochód do naszego zakładu lakierniczo-blacharskiego odpowiednio zaopiekujemy się Twoim samochodem i zadbamy o jego karoserię. Blacharz Szczecin to profesjonalizm w każdym calu. Realizacja zleceń nawet tych najtrudniejszych to dla nas żaden problem. Pełen zakres naszych usług i wszelkie zlecenia możliwe są dzięki wykwalifikowanej kadrze, jak i nowoczesnemu, sprzętowi i urządzeniom komputerowym zaawansowanym pod względem technologii. Na uwagę zasługuje rama firmy Autorobot i wysoko wydajne, o bardzo dużej dokładności zgrzewarki punktowe

  Dla naszych fachowców w zakresie usług blacharskich i lakierniczych nie ma rzeczy niemożliwych. Specjalizujemy się w naprawach wszystkich marek samochodowych w tym także aluminiowych. Cechuje nas wysoka jakość wykonywanych zleceń i uczciwe podejście do naszych Klientów, których z biegiem lat nabyliśmy, dzięki długoletniemu doświadczeniu i precyzyjnemu wykonywaniu swoich obowiązków. Blacharz Szczecin to szybka i doskonała jakość wykonywanych zleceń. Terminowa i kompleksowa usługa w oparciu o blacharstwo i lakiernictwo powłoki zewnętrznej Twojego auta.

 • Lakiernik Szczecin – perfekcyjne krycie i piękny połysk Twojego samochodu

  Lakiernictwo samochodowe w Szczecinie to nasza specjalność. Od lat nasza profesjonalna ekipa zajmuje się usługami naprawczymi karoserii samochodowej każdego modelu. To co nas wyróżnia na tle innych firm to długoletnie doświadczenie i najwyższa staranność wykonywanych zleceń. Szybki postęp i rozwój technologiczny nowoczesnych aut jest coraz bardziej zaawansowany. Uszkodzenia, zarysowania powłoki zewnętrznej zdarzają się dosyć często. Niemożliwe jest poprawienie wyglądu i estetyki samochodowej własnoręcznie. Jeśli po wgnieceniu, zarysowaniu karoserii chcesz zamaskować wszelkie niechciane ślady zapraszamy do nas! Nasz lakiernik Szczecin poradzi sobie z każdym zleceniem.

  Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie usług naprawczych. Lakierowanie w Szczecinie w naszym zakładzie samochodu każdej marki odbywa się perfekcyjnie z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Zapewniamy, że każde auto oddane pod opiekę naszych fachowców wyjedzie z naszej firmy jak nowe! Poza lakierowaniem i naprawami blacharskimi zajmujemy się diagnostyką uszkodzeń mechanicznych samochodu, a także regulacją zbieżności kół. Prowadzimy sprzedaż części samochodowych. Lakiernik w Szczecinie to zakres prac w oparciu o nowoczesny sprzęt, taki jak bezpyłowa kabina lakiernicza FOBO i inne.

 • Blacharz lakiernik Szczecin to najwyższa jakość usług i napraw samochodowych

  Serdecznie zapraszamy do naszej firmy wykonującej szereg prac związanych z lakiernictwem i blacharstwem samochodowym. Jeśli karoseria Twojego samochodu wymaga profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, a także ludzi, którzy zdiagnozują problem i z najwyższą dbałością zadbają o najdrobniejsze szczegóły estetyczne Twojego auta trafiłeś idealnie! Blacharz lakiernik Szczecin przy użyciu bezpyłowej kabiny lakierniczej FOBO, ramy do napraw nadwozi powypadkowych Autorobot, a także dzięki własnej mieszance farb i lakierów firmy RM sprawi, że Twój samochód będzie błyszczał, lśnił i mienił się znakomicie dobranym przez nas kolorem. Serdecznie zapraszamy!

  Na uwagę zasługuje profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że grono zaufanych Zleceniodawców naszej firmy wciąż i stale się powiększa. Nasi fachowcy wykorzystują najlepsze materiały, a specjalistyczne narzędzia blacharskie i lakiernicze powodują, że realizacja prac naszej kadry jest zawsze solidna, perfekcyjna i na najwyższym poziomie. Potwierdza to grono naszych zadowolonych stałych Klientów. Jeśli poszukujesz pilnie blacharza lakiernika w Szczecinie zgłoś się do nas. Estetyka wizualna Twojego auta wzrośnie o 100 procent!

Doskonały blacharz i lakiernik samochodowy w Szczecinie
profesjonalne naprawy powypadkowe

Motorówki Szczecin