Auto zastępcze

auto zastepcze

Auta zastępcze na czas naprawy to wygodne rozwiązanie

Usługi blacharskie i lakiernicze, w zależności od stopnia uszkodzenia, muszą nieco potrwać. Wbrew pozorom, nie jest to łatwe zadanie, bowiem technologia powłok zabezpieczających i lakierniczych jest zaawansowana i potrzeba zaangażowania i dokładności na każdym etapie prac. Nietrudno się domyślić, że działania takie pochłaniają czas, co może być kłopotliwe dla właściciela auta. W takich sytuacjach zazwyczaj musi przeorganizować swoje codzienne obowiązki i szukać zastępczych rozwiązań. Nawet czasowy brak samochodu i ograniczenie mobilności potrafią utrudnić życie. Trzeba Wam wiedzieć, że wystarczy skorzystać z naszych usług i problem zniknie.

Nasza firma swoją działalność rozpoczęła w latach dziewięćdziesiątych, więc doskonale znamy wymagania i oczekiwania Klientów. Dzięki tej wiedzy dopasowaliśmy naszą ofertę do potrzeb Klientów i w czasie, kiedy samochód pozostaje w naprawie, udostępniamy auto zastępcze. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne dla Zleceniodawców, a my mamy czas na dokładne i precyzyjne naprawy. Nie znaczy to jednak, że czas oczekiwania się przedłuża, zawsze staramy się wszystkie zlecone nam zadania wykonać w możliwie najkrótszym czasie. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja:

Otrzymania auta zastępczego

Usług na wysokim poziomie

Korzystnych cen

Auta zastępcze w Szczecinie - potrzeby Klientów są nam dobrze znane

Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dostaniem auta zastępczego, jedynym warunkiem jest odstawienie samochodu z pełnym bakiem paliwa. Przykładamy wagę do tego, aby nasze samochody pełniące funkcje pojazdów zastępczych, były w dobrym stanie technicznym i zapewniały bezpieczne podróżowanie. Ponadto dbamy o to, aby auta trafiające do Klientów były czyste i funkcjonalne, dzięki czemu jeżdżący nim pasażerowie mogli czuć się komfortowo i pewnie.

Jeżeli Twój samochód wymaga interwencji blacharza lakiernika i obawiasz się pozostać bez czterech kółek, to zgłoś się do nas. W ramach usług mieszczą się także inne działania, aby oferta miała większy zasięg i dopowiadała ogólnym potrzebom. W związku z tym wykonujemy  m.in. diagnostykę i naprawy elektroniki samochodowej, wymianę szyby, oraz regulacje zbieżności i geometrii kół. Zapraszamy do kontaktu!

 • Blacharz Szczecin – precyzyjne naprawy blacharskie każdego samochodu!

  Jeśli wystąpiły wgniecenia w karoserii Twojego samochodu lub doszło do jej nagłego uszkodzenia w wyniku stłuczki czy zdarzenia losowego zapraszamy do naszego profesjonalnego warsztatu zajmującego się blacharstwem i lakiernictwem pojazdów samochodowych. Posiadamy ogromne zaplecze specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu nasz zespół fachowców dokonuje profesjonalnych napraw powypadkowych aut każdej marki. Prace, które wykonuje w naszej firmie blacharz Szczecin są na najwyższym poziomie jakości i oferowanych usług.

  Jeśli doszło do mechanicznego uszkodzenia blachy w Twoim samochodzie zgłoś się natychmiast do nas, a nasi fachowcy w odpowiedni sposób zadbają o jego estetykę i wygląd. Przy zastosowaniu specjalistycznej ramy do napraw nadwozi powypadkowych AUTOROBOT zapewniamy, że wszelkie usterki czy uszkodzenia w Twoim pojeździe znikną nie pozostawiając żadnego najmniejszego śladu!

 • Lakiernik Szczecin wysokiej klasy dbałość o wygląd aut w zachodniopomorskim

  Obok blacharstwa szczególną specjalnością naszej firmy jest lakiernictwo. Wykonywane jest one przez wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają ogromny bagaż doświadczeń. Dzięki szczelnej i specjalistycznej kabinie, którą posiadamy w naszym warsztacie - lakierowanie każdego samochodu odbywa się w sposób szczególny, dokładny i perfekcyjny. Zapewniamy lakiernictwo i malowanie karoserii przy zastosowaniu nowoczesnych technik naprawczych i najwyższej jakości produktów. Potrafimy idealnie dopasować kolor farby do charakteru Twojego auta.

  Dokonujemy także wiele innych, istotnych napraw samochodowych. I tak zajmujemy się diagnostyką i elektroniką samochodową, naprawą instalacji elektrycznej, wymianą szyb w autach oraz wymianą olejów silnikowych i różnego rodzaju płynów eksploatacyjnych. Istniejemy na rynku od 1995 roku. Lakiernik Szczecin zaprasza na perfekcyjne naprawy pojazdów w woj. zachodniopomorskim.

 • Blacharz-lakiernik Szczecin pełna gama usług i napraw blacharsko-lakierniczych

  Wszystkich właścicieli samochodów, którzy zmagają się z problemami dotyczącymi zewnętrznej powierzchni swojego samochodu tj. karoserią zapraszamy do naszego profesjonalnego warsztatu w którym fachowcy i wykwalifikowani pracownicy dokonują rzetelnych i specjalistycznych usług, a także napraw powypadkowych. Na uwagę zasługuje nowoczesny sprzęt, dzięki któremu nasze usługi są perfekcyjne pod względem estetycznym, technicznym i jakościowym. Nasz blacharz-lakiernik Szczecin to perfekcjonizm w najmniejszym calu.

  Wszelkie prace wykonujemy starannie i solidnie pozostawiając karoserię w samochodzie lśniącą, idealnie gładką, bez najmniejszej rysy i żadnego śladu. Tylko u nas możliwe jest wykonywanie napraw powypadkowych bez żadnej gotówki. Pozwala nam na to współpraca z licznymi ubezpieczeniami i firmami leasingowymi. Blacharz – lakiernik Szczecin pilnie poszukiwany?! Nasz warsztat polecamy!

Doskonały blacharz i lakiernik samochodowy w Szczecinie
profesjonalne naprawy powypadkowe

Motorówki Szczecin