Naprawy bezgotówkowe

naprawy bezgotowkowe

Wykonujemy naprawy powypadkowe bezgotówkowe w Szczecinie

Naprawy bezgotówkowe dotyczą wyłącznie sytuacji gdy uszkodzony pojazd jest zgłoszony jako szkoda w Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Oczywistym walorem tego rozwiązania jest nieangażowanie własnych pieniędzy Klienta. Likwidujemy wszystkie szkody w zakresie ubezpieczenia AC i OC.

Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się Towarzystwami Ubezpieczeniowymi - PZU, Warta, Uniqa, Allianz, Generali, Samopomoc, Link4, Filar, Compensa oraz pozostałymi. Dla oszczędzenia cennego czasu naszych Klientów pomagamy w przeprowadzeniu formalności związanych z procedurą zgłaszania szkody w Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Dodatkowym efektem takiego działania jest uzyskiwanie niezaniżonej wartości kosztów naprawy, naliczanej przez ubezpieczalnie.

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe rozpoczynane są niezwłocznie, ponieważ możemy bezpiecznie zaangażować własne środki finansowe na zakup materiałów, części zamiennych i robociznę. Naprawy bezgotówkowe stanowią wygodną, szybką i profesjonalną metodę likwidacji szkód samochodowych.

Procedura likwidacji szkody:

Skompletowanie dokumentów niezbędnych do naprawy pojazdu

W przypadku naprawy bezgotówkowej rozliczanej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, Klient zobowiązany jest dostarczyć do naszego serwisu następujące dokumenty:

 • Kosztorys z Towarzystwa Ubezpieczeniowego lub protokół oględzin
 • Cesje praw z Towarzystwa Ubezpieczeń na Blacharstwo i Lakiernictwo samochodowe s.c. do bezgotówkowej naprawy
 • Upoważnienie do naprawy wystawione na Blacharstwo i Lakiernictwo samochodowe s.c. wystawione przez współwłaściciela pojazdu, bank lub firmę leasingową
 • Upoważnienie dla pracownika lub innej osoby występującej w imieniu właściciela do reprezentowania w sprawach dot. likwidacji przedmiotowej szkody

Zamówienie niezbędnych części do naprawy pojazdu

Umówienie Klienta na termin przycięcia pojazdu do naprawy

Przyjęcie pojazdu do naprawy w umówionym terminie, wystawienie zlecenia naprawy

Rozbrojenie samochodu

Zgłoszenie dodatkowych oględzin - jeśli występuje konieczność

Naprawa blacharska

Naprawa lakiernicza

Uzbrojenie - złożenie pojazdu

Polerowanie i mycie pojazdu

Kontrola jakości

Poinformowanie o terminie odbioru i wydanie samochodu Klientowi

 • Blacharz w Szczecinie dla wymagających

  Nasz zakład blacharsko lakierniczy rozpoczął swoją działalność w latach 90-ych i w chwili obecnej mamy na koncie zrealizowane liczne zlecenia o różnym stopniu trudności. Blacharstwo samochodowe wymaga użycia ramy naprawczo pomiarowej i specjalistycznych narzędzi od sprawdzonych producentów, które są na wyposażeniu naszej firmy. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość usług, ale także o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników. Przykładamy dużą wagę, także do troski o środowisko naturalne.

  Naszym celem jest takie wykonanie prac, aby samochód odzyskał dawny wygląd i był dumą właściciela. Jeśli poszukujesz blacharza samochodowego w Szczecinie, skontaktuj się z nami, a my zrobimy co trzeba. Prace blacharskie to nie jedyna z naszych usług, zajmujemy się także diagnostyką i naprawami elektroniki samochodowej, wymianą szyb, itp.

 • Lakiernik Szczecin precyzja wykonania w atrakcyjnej cenie

  Wykonywanie jakiegokolwiek zajęcia wymaga fachowego przygotowania, umiejętności i odpowiedniego zaplecza sprzętowego. Tylko wtedy można konkurować z innymi i zasłużyć na dobre opinie. Od lat zajmujemy się lakiernictwem samochodowym w Szczecinie i wiemy jakie są wymagania Klientów. Posiadamy bezpyłową kabinę lakierniczą oraz własną mieszalnię farb i lakierów, a pracownicy są zaangażowani i mają zawodowe doświadczenie. To wszystko tworzy firmę, która potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom.

  Na czas pozostawienia pojazdu w naszym zakładzie, dajemy auto zastępcze. Takie rozwiązanie jest korzystne dla Klientów i pozwala na swobodę. Pracujemy na samochodach wszystkich marek - zajmujemy się samochodami powypadkowymi i zniszczeniami powstałymi z biegiem lat. Gwarantujemy optymalny dobór lakieru i precyzję wykonania.

 • Blacharz lakiernik Szczecin - indywidualne podejście do Klientów

  Zniszczenie karoserii może przybrać różną postać: wgniecenia, porysowania, korozji, zatarcia lakieru, itp. Bez względu na to z jakim typem uszkodzenia mamy do czynienia - blacharz lakiernik ze Szczecina, pracujący w naszej firmie jest w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem. Gwarantujemy wysoki poziom usług, ale także służymy fachowym doradztwem. Nie chcemy narażać Klientów na niepotrzebne koszty, dlatego szacujemy przybliżoną cenę naprawy. W takim przypadku łatwiej jest podjąć decyzję o zakresie prac.

  Naprawy blacharsko lakiernicze często mają za zadanie przywrócenie estetyki pojazdu, jednakże niejednokrotnie są koniecznością, gdyż wpływają na stan techniczny auta. Czym innym jest naprawa auta powypadkowego, a naprawa zniszczeń eksploatacyjnych. Zaleca się wykonywanie regularnych przeglądów i likwidowanie zniszczeń na bieżąco.

Doskonały blacharz i lakiernik samochodowy w Szczecinie
profesjonalne naprawy powypadkowe

Motorówki Szczecin